• Reklam
  MAHMUT ERASLAN

  MAHMUT ERASLAN

  [email protected]

  Adana milletvekilleri ve STK başkanlarımıza sesleniyorum!

  03 Şubat 2022 - 12:01

  Adana milletvekilleri ve STK başkanlarımıza sesleniyorum!

  Sadece ülkemizde değil dünya genelinde yaşanan ekonomik sorunlarında farkındayım lakin ülkemizde yaşananlar kabul edilir gibi değil. Elektrik başta olmak üzere insani ihtiyaç olan iğneden ipliğe yüzde yüzün üzerinde zam yapıldı.

  Asgari ücrete zam yapmadan önce komisyon kuran ve aylarca pazarlık yapan irade iş ürünlere yapılan zam ve denetlemeye gelince ne komisyon kuruldu nede vatandaş ile pazarlık yapıldı, zam yağmuru devam ediyor…

  Asgari ücretli olarak çalışan ve emeklinin aldığı zam oranı ile tükettiği ürünlere yapılan zamları kıyasladığımızda vatandaş zam almış olmadı üste para verdi bu kadar net!
  Sayın Erdoğan halkın arasında gezen hallerini bilen bir insandır, yeniden insin sahaya gezsin taksi ve dolmuş duraklarını, üç beş emeklinin evinde yeniden bir çay içmeye gitsin, birkaç küçük esnafla sohbet etsin, birkaç dernek vakıf ve cemaati ziyaret etsin ki bir dokunup bin ah işitecek!

  Bu kadar yatırım bu kadar çaba gayret takdire şayandır emeğinizi kimse inkar edemez ama görün artık 15 Temmuz darbe girişiminin ardından bir çok şey yanlış gitmeye başladı bir çok kamu kurumu ve bürokraside sorun var…
  Dur durak bilmeyen zamlarla birlikte bardak taşmak üzere biliyor musunuz duyuyor musunuz?

  Ve ey bütün bu olup bitenlerden bilgisi olan ve vatandaşın durumun en iyi bilen Adana milletvekilleri Siz ulaşamıyor ulaştırmıyor musunuz yaşanan sorunları?

  Ya sivil duruş sahibi olduğunu iddia eden dernek vakıf başkanlarımız, cemaat ve kanaat önderlerimiz sizler ne zaman konuşacaksınız?

  Bizler dernek vakıf cemaat ve kanaat önderleri olarak kamuoyunun gören gözü duyan kulakları değil miyiz?

  Orta yanlış giden bir şey yok mu, bu gidiş nereye diye sormayacak mıyız?

  Bu sessizliğin suskunluğun sebebi nedir Allah aşkına bizden oldukları için mi?

  Erdoğan’ı milletvekilleri ve bürokratların bir kısmını sevmek başka bir şey, onları yanlış yaptıklarında eleştirmek ve uyarmak başka bir şey.

  HATIRLATALIM!
  Hz. Ömer’den İnsanı titreten bir söz:
  "Yanlış yaptığımızda bizi uyarmazsanız sizde, uyardığınız halde sizi dinlemezsek bizde hayır yoktur."

  YORUMLAR

  • 0 Yorum